з 2006 – київська студія КУТЕНҐЛАС™ працює над створенням нового бачення застосування вітражних технологій в сучасних інтер’єрах та архітектурних комплексах України

Інноваційність

Студія поєднує традиційні вітражні техніки з сучасними дизайнерськими рішеннями і технологіями. Це дозволяє реалізовувати унікальні та інноваційні концепції, що відкривають нові можливості у вітражному мистецтві. Постійні експерименти з матеріалами: використання різних видів скла, а також поєднання його з іншими матеріалами, такими як метал, дерево мінерали, для створення унікальних текстур та візуальних ефектів. Наразі вітражні майстри активно експериментують з технікою тривимірного вітражу, де кожен шар скла використовується для створення глибини і відчуття об’єму. 

Авторський підхід

Студія має власний авторський стиль та техніку створення вітражів, яка була патентована під назвою KUTENGLASS™. Це надає вітражним творам унікальність та відрізняє творчі роботи від інших виробників. Вітражі студії відрізняються високою мистецькою якістю та естетикою. Вони є не лише декоративним елементом, але й мистецьким об’єктом в інтер’єрі. Студія є активним учасником спеціалізованих дизайнерських виставок та мистецьких конкурсів. Співпрацює з відомими архітектурним і дизайнерськими бюро як в Україні так і за кордоном.

” Проходження променів крізь вітражі, створення в інтер’єрі атмосфери чарівних відблисків і кольорових плям, що рухаються разом із Сонцем…

КУРАТОРИ ВІТРАЖНИХ ПРОЄКТІВ

ДЕНИС КУТНЯХОВ - ЗАСНОВНИК студії КУТЕНҐЛАС концепт ™ член секції монументально-декоративного мистецтва Національної Спілки Художників України. Лауреат преміїї "МИТЕЦЬ" Київської Організації Національної Спілки Художників України.

ТЕТЯНА КУТНЯХОВА – ДИЗАЙНЕР РОЗРОБНИК студії КУТЕНҐЛАС концепт ™ членкиня Спілки Дизайнерів України. Спеціалізується на дизайні вітражного декору для інтер’єрів, а також над конструктивними та ергономічними рішеннями використання скла в інтер’єрі. 

ЛАСКАВО ПРОСИМО ДО СВІТУ СУЧАСНОГО ВИТРАЖА